BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Show TV'nin yeni dizisi Nöbet çakma çıktı İzleyici o detayı kaçırmadı!

SHOW TV'nin büyük umutlarla dün akşam ilk kez yayınladığı asker dizisi Nöbet 1. bölümü ile ekrana geldi. Başarılı oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizinin senaryosu ile yine aynı gün yayınlanan FOX'un Şavaşcı dizisi ile benzerliği yok artık dedirtti.

Show TV'nin haftalar öncesinden tanıtımlarını yayınladığı olaylı dizisi Nöbet dün akşam 1. bölümü ile ekran macerasına başladı. Başrollerinde Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci ,Kürşat Alnıaçık gibi isimlerin olduğu dizinin konusu ise izleyiciye çok tanıdık geldi. 

Nöbet'in Fox TV ekranlarında 2 sezondur devam eden ve pazar günleri reyting listelerinde üst sıralarda olan Savaşçı dizisi ile benzerliği ile dikkat çekti. 

Ayrıca her iki dizi de ilk bölümünde aynı konuya yer vermesi de dizi severlerin dikkatinden kaçmadı. Nöbet dizisinin ilk sahnesini izleyenler Savaşçı dizisi ile benzerliği görünce yok artık dedi. 

 Nöbet dizisi de Savaşçı dizisinin ilk bölümünde olduğu gibi bir şehitin hikayesine yer verdi. Savaşçı’da Kopuz Albay yağmur altında bir askerinin evine giderek o yürek yakan haberi veriyordu.