Show TV Çukur dizisi Cumali kimdir kaç yaşında evli mi?

Show TV Çukur dizisi Cumali kimdir kaç yaşında evli mi?

Çukur dizisinde Cumali karakterini oynayacak Necip Memili kimdir ve kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Çukur dizisinin yeni ismi hakkında herkesin merak ettiği bilgiler..

Show TV Çukur dizisi Cumali kimdir kaç yaşında evli mi? - Sayfa 1

Çukur dizisinde geçtiğimiz sezonun sır ismi Cumali'yi yeni sezonda kimin oynayacağı belli oldu. İdris Koçovalı'nın hapishanedeki oğlu olan Cumali, yeni sezonda izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Şahsiyet adlı dizide boy gösteren ve performansı ile dikkat çeken Necip Memili, yeni sezonda Çukur dizisinde yer alacak. Peki, Necip Memili kimdir ve kaç yaşında? İşte, birçok kişinin merakla araştırdığı isim hakkında bazı bilgiler

Show TV Çukur dizisi Cumali kimdir kaç yaşında evli mi? - Sayfa 2

Çukur, yeni sezonda tüm sezon boyunca gizemini koruyan ve büyük merak uyandıran “Cumali” karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Show TV ekranlarında yayın hayatına devam eden “Çukur”dan seyircilerine sevindirici haber geldi. Ekran başındakilerin bir sezon boyunca sorduğu “Cumali’yi kim oynayacak?” sorusu yanıt buldu.

Show TV Çukur dizisi Cumali kimdir kaç yaşında evli mi? - Sayfa 3

Dizinin büyük merakla beklenen yeni sezonunda Cumali’ye, son olarak yine Ay Yapım imzalı ‘Şahsiyet’teki performansıyla büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Necip Memili hayat verecek.

Show TV Çukur dizisi Cumali kimdir kaç yaşında evli mi? - Sayfa 4

Cumali’nin, sezon finalinde taş üstünde taş kalmayan Çukur’u ve yıllar sonra yüzleşeceği ailesi Koçovalıları nasıl etkileyeceği de izleyiciler için heyecan yaratacak. Yıllardır hapishanede olan ve aileden kimseyle görüşmeyen Cumali, tüm dengeleri değiştirecek.