Show TV 2. sezondan 5 kare yayınladı Çukur dizisi ne zaman başlıyor?

Show TV 2. sezondan 5 kare yayınladı Çukur dizisi ne zaman başlıyor?

Show TV kanalının rekortmen dizisi Çukur dizisinin 2. sezonu merakla bekleniyor. Eylül ayında yayınlanacağı ilan edilen dizinin yeni sezonundan 5 fotoğraf paylaşıldı.

Show TV 2. sezondan 5 kare yayınladı Çukur dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 1

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur 2. sezonu ile bu ay ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Çukur'un ne zaman yayınlanacağı henüz kesinleşmiş değil. Show TV yeni sezona ilişkin resmi sitesinden 5 fotoğraf karesi paylaştı.

Show TV 2. sezondan 5 kare yayınladı Çukur dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 2

Show TV'nin sitesinde yayınladığı Çukur'un 2. sezonuna ilişkin fotoğraflardan biri bu oldu. Final bölümü ile hayranlarını şaşkınlığa uğratan dizide en çok Çukur’u yerle bir eden, farklı sembolleri olan yüzükleriyle dikkat çeken karakterler merak ediliyordu. Koçovalılara kafa tutan bu adamlar yeni sezonda Karakuzular ismiyle karşımıza çıkacaklar.

Show TV 2. sezondan 5 kare yayınladı Çukur dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 3

Erkan Avcı’nın Çeto, Berkay Ateş’in ise Mahsun rolüne hayat vereceği Karakuzular çetesi ile Koçovalılar arasındaki mücadele yeni sezonda Çukur’da tansiyonu yükseltecek.

Show TV 2. sezondan 5 kare yayınladı Çukur dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 4

ÇUKUR NE ZAMAN YAYINLANACAK? : Çukur dizisi Eylül ayının ilk haftasında yayın çizelgesinde yer almadı. Şu ana kadar Show TV de bir tarih ilan etmiş değil.