Şeytan çıkaracağım dedi 6 yıl sevgilisinin 8 yaşındaki çocuğuna tecavüz etti

ARJANTİN'DE yaşayan küçük kız, annesi Celia Beatriz Sosa'nın erkek arkadaşı Sergio Eduardo Gimenez tarafından 8 yaşından 17 yaşına kadar tecavüze uğradı.

İşte size 'Dünya nereye gidiyor böyle!' dedirtecek, tüyler ürperten bir haber. Son günlerde kadınlara özellikle de kız çocuklarına yönelik istismar ve tecavüz haberlerini çok duyar olduk ya da artık algıda seçicilik durumuna geldik... İşte o rezaletlerden biri daha... Arjantin'de yaşayan Celia Beatriz Sosa isimli anne, kızının içinde şeytan olduğuna inandığı için kızını erkek arkadaşı Sergio Eduardo Gimenez ile altı yıl boyunca cinsel ilişkiye zorladı. Şu an firari olan annenin erkek arkadaşı Interpol tarafından aranıyor.

İddiaya göre Gimenez, kız daha 8 yaşındayken kızın içinde şeytan olduğunu ve onu şeytandan kurtaracağını iddia ederek Arjantin'deki Buenos Aires şehrinde kaldıkları evde kıza tecavüz etti. Hamile kalan kız kürtaj için Paraguay'a yollandı. Bugün 17 yaşında olan kız, 2015 yılına kadar 6 yıl boyunca annesinin erkek arkadaşının tecavüzüne maruz kaldı.

Kız ifadesinde, "Annemin erkek arkadaşı her zaman sarhoştu. İçimde şeytan olduğunu söyledi ve annem de buna inandı. Ben 8 yaşındayken beni uyandırıp istemememe rağmen benimle ilişkiye giriyordu.

Ben yatmaya gitmeden önce hep bana 'Hemen uykuya dalma, ne yapmak zorunda olduğunu biliyorsun' diyordu. Karşı çıktığımda ise annem beni kemerle dövüyordu ve erkek arkadaşına kolaylık sağlamak için bacaklarımı ayırıyordu. Bazen sabaha kadar bana tecavüz ediyordu. Bazen kondom kullanıyordu bazen de kullanmıyordu." diye konuştu.