Şeyma Subaşı ve sevgilisi ile aynı yatakta! Dikkat çeken detay

Her yaptığı olay Şeyma Subaşı yine konuşuluyor. DJ Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan Şeyma Subaşı İtalya’da soluğu yine Senia’nın yanında aldı. Subaşı şimdi de sevgilisiyle peş peşe yaptıkları pozla gündemde...

Şeyma Subaşı ve sevgilisi ile aynı yatakta! Dikkat çeken detay - Sayfa 1

Her yaptığı olay Şeyma Subaşı yine konuşuluyor. DJ Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan Şeyma Subaşı İtalya’da soluğu yine Senia’nın yanında aldı. Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, dün sevgilisiyle aynı yatakta tek tek poz verdi.

121
Şeyma Subaşı ve sevgilisi ile aynı yatakta! Dikkat çeken detay - Sayfa 2

Birkaç gündür İtalya’da olan Subaşı, Senia ile fotoğraf vermemek için eşinden geleni yapsa da birlikte yemek yedikleri anlar ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı ile tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, yeni sevgilisi Fransız DJ Guido Senia ile görüntü vermek istemese de yaptığı bazı şeylerle bir arada olduklarının mesajını veriyor.

221
Şeyma Subaşı ve sevgilisi ile aynı yatakta! Dikkat çeken detay - Sayfa 3

Çift, son olarak birlikte gittikleri tatilde aynı yatakta tek tek poz vererek sosyal medya hesaplarından paylaştı. Guido ve Şeyma'nın fotoğrafları aynı saatte paylaşmaları da dikkatlerden kaçmadı.

321
Şeyma Subaşı ve sevgilisi ile aynı yatakta! Dikkat çeken detay - Sayfa 4

AYAKKABI DETAYI GÖZDEN KAÇMADI: Instagram'dan hikaye paylaşan Şeyma Subaşı'yı ele veren bir diğer detayda videosundaki fosfor renkli ayakkabılar oldu.

421