Sevim Emre'den korkutan açıklama! Orhan Gencebay'ın hastalığı ne?

Sevim Emre, sesiyle 7'den 70'e herkesi kendine dinletmeyi başarmış olan eşi Orhan Gencebay'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Geçtiğimiz gün Etiler'de bulunan bir AVM'de muhabirlere yakalanan Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay'ın domuz gribi olduğu iddiaları hakkında konuştu. Sevim Emre, usta sanatçının sevenlerine önce kötü sonra iyi haberi verdi.

74 yaşındaki sosyetik Emre, eşinin sağlık durumu hakkında önce, "Ben grip olmuşum. Orhan ise 4 kez kan tahlili yaptırdı. 4’ünde de domuz gribi çıktı. Bir haftadır hastanede tedavi görüyordu." diyerek yürekleri ağızlara getirdi.

Ardından Gencebay'ın şu anki sağlık durumu hakkında konuşan Sevim Emre, usta ismin şu an durumunun iyi olduğunu belirtti ve bir sıkıntısının olmadığını söyledi.

Gencebay, hastane çıkışı yaptığı açıklamada hastalanmasının çok önemli olmadığını belirterek, “Bizlerin hastalanıp tedavi olmamız önemli değil, Allah’ın izniyle atlatırız, atlattık. Asıl, sevenlerimin sağlığına bir şey olmasın. Çok iyiyim çok şükür. Berhudar olun.” dedi.