BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,44
ALTIN 458,57

Sevgilisi var denen Okan Kurt'tan 'aşığım' itirafı Demet Akalın ne diyecek

Okan Kurt Demet Akalın ilişkisinde yeni bir kadın gündeme oturdu, ünlü şarkıcı sessiz kalırken itiraflar eski eşinden geldi.

Eylül ayında 6,5 yıllık eşi Demet Akalın'dan boşanan Okan Kurt'un, önceki gece Maslak'ta bulunan bir restoranda kadın arkadaşıyla yemek yediği iddia edilmişti. Okan Kurt'tan konu hakkında açıklama bir itirafla geldi. Kanal D'deki 2. sayfa programına bağlanan Okan Kurt, bakın neler söyledi...

Okan Kurt'un boşandığı eşi Demet Akalın'ı çabucak unuttuğu ve yeni sevgili yaptığı iddia edilmişti. Dün magazin medyasına yansıyan haberlere göre Okan Kurt, bir kadınla başbaşa yemek yedikten sonra onu evine götürmüştü.

OKAN KURT'TAN AŞIĞIM İTİRAFI : Okan Kurt, iddialar hakkında önce instagram hesabından açıklama yayınladı, ardından da Kanay D canlı yayına bağlanıp Demet Akalın ile ilgili şu itirafta bulundu: -Biz Demet'le aşığız zaten yeni bir aşka gerek yok. Öyle şey olur mu?

ŞU AN BORÇLARIMI TEMİZLİYORUM : - "Ben şu anda herkesin bildiği gibi ticari şekilde savaş veriyorum. Tek odağım o şu anda. Onları bir temizleyeyim sonra Allah ne nasip ederse.