Sergen Yalçın'ın ilk bombası Fenerbahçe'den

Sergen Yalçın'ın ilk bombası Fenerbahçe'den

Alanyaspor'un çiçeği burnunda hocası Sergen Yalçın, Fenerbahçe'de kadro dışı kalan ve kadroda düşünülmeyen Ozan Tufan'ı transfer etmek istiyor.

Sergen Yalçın'ın ilk bombası Fenerbahçe'den - Sayfa 1

Sergen Yalçın yönetimindeki ilk maçına cumartesi günü Kayserispor karşısında çıkacak Alanyaspor, bir yandan da transfer çalışmalarına başladı. Güney ekibinin devre arasında teklif yapacağı ilk oyuncu; Ozan Tufan. Fenerbahçe’de kadro dışı olan başarılı orta sahayı, özellikle teknik direktör Sergen Yalçın’ın çok istediği öğrenildi. Fenerbahçe’ye kiralama önerisi sunulacak.

Sergen Yalçın'ın ilk bombası Fenerbahçe'den - Sayfa 2

COMOLLİ HAYALLERİNİ YIKTI: Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli, birkaç gün önce Ozan Tufan'a kadro planlamasında kendisini düşünmediklerini iletti. Bu durum Ozan'ın bir kez daha hayal kırıklığı yaşamasına sebep oldu.

Sergen Yalçın'ın ilk bombası Fenerbahçe'den - Sayfa 3

7 MİLYON EURO'YA ALINMIŞTI: Ozan Tufan, 2015 yılında Fenerbahçe'ye 7 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer olmuştu. Milli takımın da çok beklenti içerisinde olduğu oyunu 2 sezondur sarı lacivertli takımda kadro dışı durumunda kaldı.

Sergen Yalçın'ın ilk bombası Fenerbahçe'den - Sayfa 4

Ozan Tufan'ın devre arası takasta kullanılma ihtimali olduğu ifade edildi. Sezon başı 4 milyon euro bonservis bedeli istenen ancak bunu getiremeyen genç futbolcu U21 takımıyla çalışmalara çıkmak zorunda kalmıştı.