Seren Serengil o kişileri ifşa edip örgüt kurma suçundan savcılığa verdi

Seren Serengil o kişileri ifşa edip örgüt kurma suçundan savcılığa verdi

Seren Serengil, kendisine olumsuz yapan takipçilerini bir bir tespit edip 'örgüt kurmak' suçundan savcılığa şikayet ettiğini açıkladı.

Seren Serengil o kişileri ifşa edip örgüt kurma suçundan savcılığa verdi - Sayfa 1

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Serengil, gelen kötü yorumlara daha fazla dayanamayarak isyan etti. "Anneme, ölmüş babama, namusuma edilen hakaretler ve iftiraları evli bir kadın olarak kaldırabilmem mümkün değil" diyen ünlü şarkıcı ve sunucu, o isimleri bir bir tespit ederek ifşa etti. Olumsuz yorum yapan takipçilerini 'örgüt kurmak' suçlamasıyla savcılığa bildireceğini belirten Serengil, şu açıklamayı yaptı;

Seren Serengil o kişileri ifşa edip örgüt kurma suçundan savcılığa verdi - Sayfa 2

“Sırf yorum yapmak için hesap açıp hakaret ederek iftira atan sosyal medya kullanıcıları, siz kendinizi sakladığınızı düşünün hepiniz tespit edildiniz. Hepinizin tespitinde çıkan kapı aynı kapı, yani aynı kişiler. Savcılık ve emniyette bakalım örgüt kurmak sureti ile internetten suç işlemek suçu ile ilgili savunmanız ne olacak?

Seren Serengil o kişileri ifşa edip örgüt kurma suçundan savcılığa verdi - Sayfa 3

Bebek sahibi olmaya çalıştığım bu süreçte, doktorun yasakladığı stresin doruğunu yaşattılar. Bu şartlarda zaten kan pıhtılaşmam yüzünden riskli bir gebelik geçireceğim, bunun stresi ayrı. Anneme, ölmüş babama, namusuma edilen hakaretler ve iftiraları evli bir kadın olarak kaldırabilmem mümkün değil...

Seren Serengil o kişileri ifşa edip örgüt kurma suçundan savcılığa verdi - Sayfa 4

"BU ZULME DAYANAMIYORUM": Babamın mezarında yatan kızım için hiç doğum yapmadı diyecek kadar kansız olan kişileri ilk önce Allah'a, sonra yargıya, bir de size şikayet ediyorum. Bu zulme dayanamıyorum. Anne olma hakkımı elimden almalarına izin vermeyin, çünkü bu gidişle olamayacağım."