BIST 1.128
DOLAR 7,81
EURO 9,13
ALTIN 475,25

Sen Anlat Karadeniz'in yıldızına son dakika skandal 'O Ses' yasağı

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 'Nefes'i İrem Helvacıoğlu, TV 8'in yılbaşı eğlencesi olarak ekrana getirdiği O Ses Türkiye Ünlüler için stüdyoya girdi, şarkısını söyledi. Ancak İrem Helvacıoğlu ekranda görünmedi. Nedeni ise güzel oyuncuya gelen son dakika yasağıydı...

ATV'nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu'na son dakika gelen yasak Türk televizyon tarihine geçecek kadar büyük bir skandala dönüştü. İrem Helvacıoğlu, Acun Ilıcalı'nın davetiyle TV 8'in yılbaşı için özel çektiği O Ses Türkiye Ünlüler programının çekimlerine katıldı. Stüdyoda şarkı söyledi, jüri üyeleri değerlendirdi. Ancak ne İrem Helvacıoğlu ne de söylediği şarkı TV 8 ekranlarında görünmedi. Çünkü İrem Helvacıoğlu'na son dakika yasak geldi ve Helvacıoğlu'nun şarkı söylediği bölüm, TV 8'in yayın bandından çıkarıldı. Sebebini ise güzel oyuncu sosyal medya hesabından açıkladı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde 'Nefes' karakteriyle büyük beğeni toplayan İrem Helvacıoğlu, yılbaşı akşamı O Ses Türkiye’nin sürpriz ünlüleri arasında yer alıyordu. Bir süre önce yapılan çekimlerde pek çok ünlü isim gibi İrem Helvacıoğlu da sahneye çıktı ve şarkısını söyledi.

İrem Helvacıoğlu’nun hayranları, yılbaşı akşamı O Ses Türkiye’nin özel bölümünü heyecanla bekliyordu. Ünlü oyuncunun hangi şarkıyı söylediği, sesinin nasıl olduğu, o anlarda neler yaşandığı büyük bir merak konusuydu.

Ancak yayına saatler kala İrem Helvacıoğlu, kişisel sosyal medya hesabından O Ses Türkiye’de yer aldığı görüntülerin ekrana gelmeyeceğini, yayından kaldırıldığını duyurdu.