BIST 1.557
DOLAR 7,48
EURO 9,04
ALTIN 441,58

Sen Anlat Karadeniz dizisinde tecavüz sahnesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yine işkence sahnesi ile olay oldu. Psikopat Vedat Nefes'in ardından şimdi de Nazar'a önce tecavüz etti sonra işkence yaptı!

ATV ekranlarının büyük bir beğeni ile takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz zaman zaman kadına yönelik şiddet sahneleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oluyor. Dİziyle ilgili kadına şiddet eleştirisi ilk olarak geçtiğimiz sezon Vedat'ın Nefes'e yaptığı işkence sahnesi ile gelmişti. Dizi yine benzer bir sahneye imza attı. Skandal görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

İŞKENCE GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİCİ AYAKLANDIRDI: 24. bölümüyle ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisi bu sefer de Vedat'ın Nazar'a yaptığı işkence sahneleriyle olay oldu. Dizinin son bölümünde işkence yapıldığı sahneler gösterilmedi ancak ilerleyen dakikalarda ekrana getirilen birkaç kısa görüntü ise adeta eleştiri yağmuruna tutuldu.

Dün akşam yayınlanan bölümde Vedat'ın eline kemer alıp merdivenlerden çıkarak Nazar'ı kapattığı odaya giderken görüldü. Odaya girdiğinde Nazar yere oturmuş korku ve endişeyle ağlıyordu.