Selena Gomez hastaneye kaldırıldı! Psikolojisi hiç iyi değil

Selena Gomez hastaneye kaldırıldı! Psikolojisi hiç iyi değil

Uzun süre aşk yaşadığı Justin Bieber'ın Hailey Baldwin ile evlenmesinin ardından Instagram'dan kötü içerikli yorumlara maruz kalan Selena Gomez'in zihinsel sağlık tesisinde tedavi gördüğü iddia edildi.

Selena Gomez hastaneye kaldırıldı! Psikolojisi hiç iyi değil - Sayfa 1

Şu sıralar Caleb Stevens ile aş yaşadığı iddia edilen Selana Gomez'in, geçtiğimiz iki hafta süresince iki kez hastaneye yatırıldığı ileri sürüldü. Dünyaca ünlü şarkıcının, şimdilerde zihinsel bir sağlık tesisinde tedavi gördüğü öne sürüldü.

Selena Gomez hastaneye kaldırıldı! Psikolojisi hiç iyi değil - Sayfa 2

Daha önce bir klinikte psikolojik tedavi gören ve hayatının sonuna kadar depresyon ve anksiyete ile mücade edeceğine inandığını söyleyen 26 yaşındaki yıldız, geçtiğimiz ay Los Angeles’taki bir tıp merkezine yatmış ve buradaki kontrollerinde düşük akyuvar sayısına sahip olduğu ortaya çıkmıştı.

Selena Gomez hastaneye kaldırıldı! Psikolojisi hiç iyi değil - Sayfa 3

Geçen yıl bir böbrek nakli geçiren Gomez’in, bu nakil sonrasında yaşadığı yan etkilerden ve eski sevgilisi Justin Bieber'ın kısa sürede Hailey Baldwin ile aldığı evlilik kararı sonrasında düştüğü duygusal boşluk yüzünden hastaneye kaldırıldığı da konuşulanlar arasında.

Selena Gomez hastaneye kaldırıldı! Psikolojisi hiç iyi değil - Sayfa 4

Genç şarkıcının hastaneye yatırılmasıyla ilgili bilgi veren bir başka kaynak; genç şarkıcıya ikinci hastane ziyaretinde ‘panik atak’ teşhisi konduğu ve bir an önce tedaviye başlaması gerektiğini söylüyor.