Selen Görgüzel'den mayolu cesur pozlarına olay yorum!

Selen Görgüzel'den mayolu cesur pozlarına olay yorum!

Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa'nın konuğu olan Selen Görgüzel, yeni programı ve yönetmen eşi Hamdi Alkan'la ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, günlerce konuşulan mayolu ve bikinili fotoğraflarına da değindi.

Selen Görgüzel'den mayolu cesur pozlarına olay yorum! - Sayfa 1

Selen Görgüzel, ilk programında konuk ettiği eşi Hamdi Alkan'ın "Kadınları anlamıyorum, hele seni hiç anlamıyorum. Kadınların matematiğini çözmek zor. Çözemiyorum sizi, çözebilseydim zaten şu anda farklı şeyler olurdu" şeklindeki sözlerini '2. Sayfa' canlı yayınında yorumladı.

Selen Görgüzel'den mayolu cesur pozlarına olay yorum! - Sayfa 2

"KENDİ KENDİNE TRİBE GİRİYORSUN": 39 yaşındaki oyuncu, "Biz kadınlar daha detaycıyız. Biz bir şey bekliyoruz, adam anlamıyor bunu. Mesela o akşam 'çiçek getirsin' istiyoruz, eve çiçeksiz gelirse de surat yapıyoruz. Kendi kendine tribe giriyorsun, ama adam anlamıyor. Bu nedenle erkeklere karmaşık geliyoruz" ifadelerini kullandı.

Selen Görgüzel'den mayolu cesur pozlarına olay yorum! - Sayfa 3

"BENİM DÜZENİMİ BOZMA": Hamdi Alkan'la anlaşamadığı bir çok konu olduğunu belirten Selen Görgüzel, "Ben çok düzenli bir kadınım, Hamdi daha salaş. Her şey ortada olsun istiyor. 'Benim düzenimi bozma. Dağınıklığımın da bir düzeni var' diyor. Hakikaten aradığı şeyi o karışıklığa rağmen hemen buluyor" şeklinde konuştu.

Selen Görgüzel'den mayolu cesur pozlarına olay yorum! - Sayfa 4

"SAAT 3 RANDEVUSUNA NEDEN 2'DE GİDİYORSUN?": Güzel oyuncu, "Benim geç kaldığımı iddia ediyor, kendisi saat 3 randevusuna 2'de gidiyor. 'Biliyorsun benim için zaman çok önemli' diye kızıyor. Tabii ki zaman önemli, ama 3 randevusuna neden 2'de gidelim? Böyle tatlı tatlı atışıyoruz" sözleriyle, ilginç bir itirafta bulundu.