Seksenler dizisinde tanıştılar Begüm Öner'den evlilikten sonra bomba itiraflar

Oyuncu Begüm Öner, kendisi gibi oyuncu olan eşi Ceyhun Fersoy hakkında katıldığı bir talk show programında itiraflarda bulundu. Kendisinin sürekli erkeğe benzetildiğini söyleyen güzel, samimi açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı 'Hadi Be'ye konuk olan Begüm Öner, 2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ceyhun Fersoy'la evlenmişti. Kendisinin en çok erkeklere benzetildiğini söyleyen Begüm Öner, "Çok üzgünüm ama beni en çok erkeklere benzetiyorlar. Mesela en çok Brad Pitt'e benzetiliyorum" dedi.

"Kendimle ilgili hiçbir problemim olmadığı için herhangi birine benzetilmek ya da herhangi bir benzetme yapmak beni rahatsız etmiyor." şeklinde konuşan güzel, "Benim dilim çok uzun. Annem çocukluğumdan beri hep söylerdi. Şimdi farkındalığım arttığı için farketmeye başladım. Dilimi burnuma değdirebiliyorum." dedi.

Begüm Öner, "Kendimi güzel buluyorum ama öyle bir kaygım yok. Çok güzelim ya da çok çirkinim değil, aynaya baktığımda gayet kendimi mutlu hissediyorum" sözleriyle, güzellikle ilgili düşüncelerini anlattı.

MINCIKLAMAKTAN ÇOK HOŞLANIRIM Programda, eşi Ceyhun Fersoy'un fotoğrafının gösterilmesi üzerine, "Ceyhun mıncıklanmaktan çok hoşlanmaz, ben de mıncıklamaktan çok hoşlanırım. Dolayısıyla ben Ceyhun’u sevmeye ve mıncıklamaya başladığım an Ceyhun sadece duruyor ve kaderine razı oluyor, o anın geçmesini bekliyor."