GÜNCEL

Sedanur Güzel'in katili itiraf etti tecavüz var mı adli tıp raporu ortaya çıktı

KARS'ın Kağızman ilçesinde kaybolduktan 7 gün sonra cesedine ulaşılan Sedanur Güzel'in kan donduran Adli Tıp raporu ortaya çıkarken katili de cinayeti itiraf etti.

KARS'ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde 16 Eylül'de kaybolan ve cesedi 7 gün sonra köy yakınlarında üzeri taşlarla örtülü bir vaziyette bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in Adli Tıp raporuna ulaşıldı. Herkes minik Sedanur'un tecavüze uğrayıp uğramadığını merak ederken tamamlanan soruşturma dosyasında cinayetin kan donduran ayrıntıları da yer aldı. İşte Sedanur'un katilinin itirafları ve olayın iğrenç detayları;

Kağızman'a 30 kilometre uzaklıktaki 80 hane, 350 nüfuslu Paslı köyünde yaşayan Handan ve Abdullah Güzel çiftinin 3 çocuğundan en büyüğü olan Sedanur Güzel, 16 Eyül Pazar günü öğle saatlerinde kayboldu. En son evlerinin önünde görülen Sedanur'dan haber alamayan aile, köylülerle birlikte kızlarını aradı, ancak sonuç alınamadı.

Bunun üzerine aile, jandarma haber verdi. Paslı Esin Çağdaş İlkokulu'nun 3'üncü sınıf öğrencisi Sedanur Güzel'in bulunması için güvenlik güçleri seferber oldu. 7 günlük bir arama faaliyetinin sonucunda Sedanur'un cesedine köye yaklaşık 1 kilometre mesafede ulaşıldı.

Sitene Ekle
Yorumlar