BIST 1.533
DOLAR 7,48
EURO 9,02
ALTIN 412,59

Seda Sayan Yemekteyiz'de fena çuvalladı seyirci Acun'u topa tuttu

TV8'in merakla beklenen sevilen yarışması Yemekteyiz, yeni sezonu ile başladı. Onur Büyüktopçu'nun yerine geçen Seda Sayan programın ilk bölümü ile ekrana geldi. Fakat ilk bölümden Yemekteyiz seyircisi Seda Sayan'ı topa tuttu.

 Fragmanı haftalar öncesinden dönmeye başlayan TV8 ekranlarının Yemekteyiz programı Seda Sayan'ın sunumu ile dün ilk kez ekrana geldi. Sevilen oyuncu Onur Büyüktopçu'nun yerine geçen Seda Sayan, yarışma programında ilk sınavını verdi. Fakat hem izleyici hem de reyting açısından sınıfta kaldı. 

Haftaiçi hergün TV 8 ekranlarında yayınlanan ve 5 yarışmacının en iyi yemeği yapmak için kıyasıya yarıştığı Yemekteyiz'in yeni sezonu çok iddialı başladı. Herkes Seda Sayan'ın sunumu ile yeni yarışma nasıl olacak diye beklerken ekran başındakiler ilk bölümden büyük hüsrana uğradı. 

Zuhal Topal reytinglerde ezdi geçti
Seda Sayan ile Yemekteyiz programı ilk günden reytinglerde rakibine farklı yenildi. Zuhal Topal reytinglerde 11. olurken, Seda Sayan 26. sırada kaldı. Onur Büyüktopçu'ya reytingler yüzünden yol veren Acun Ilıcalı, elde edilen bu sonuçla baltayı taşa vurmuş görünüyor. 

İzleyen kimse beğenmedi
Reytinglerden de anlaşılayacağı üzere Yemekteyiz programı yeni sunucusuyla izleyiciden geçer not almadı. instagram hesabına yorum yazan birçok takipçi Seda Sayan'lı yeni formatın tutmadığını ve 'beğenmediklerini' ifade ettiler.