BIST 1.325
DOLAR 7,93
EURO 9,46
ALTIN 461,36

Seda Sayan Mülayim'e fena patladı! Zehir zemberek namaz yanıtı

Şu sıralar O Ses Türkiye'de jüri koltuğuna oturan Seda Sayan, kendisini cuma namazına gittiği için işten kovduğunu iddia eden Mülayim lakaplı Cengiz Çimen'e fena patladı.

Kamuoyunda 'Mülayim' adıyla da tanınan Cengiz Çimen, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına katılıp bir dönem yanından ayrılmadığı Seda Sayan'ın kendisini cuma namazına gittiği için işten kovduğunu iddia edince kıyamet koptu. Sayan, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Mülayim'e zehir zemberek sözler sarf etti.

ZEHİR ZEMBEREK YANIT: Mülayim ve eşinin bu iddialarının ardından Seda Sayan küplere bindi. Ünlü sanatçı, "Ne yayındı bayıldım. Size cevap bile vermezdim ama Namaz lafı geçtiği için üzüldüm" notuyla yaptığı paylaşımda şunları ifade etti;

"Namaz kıldı diye işten kovan da kovuldum diye ağlayan da namerttir. Yazıklar olsun size ve sizi oraya çıkarıp konuşturanlara. Allah'a havale ediyorum hepinizi. Unutmayın ben yastığa başımı vicdanım çok rahat koyuyorum. Siz düşünün. İnandırıcılığınız sıfır. Size cevap bile vermezdim ama namaz lafı geçtiği için üzüldüm."