Seda Akgül'den cesur paylaşım: Etliyim,butluyum mutluyum

Son günlerde yaptığı çıkışlar ve paylaşımlarla magazin gündeminden düşmeyen Seda Akgül, Instagram hesabından paylaştığı mayolu cesur pozuyla yine çok konuşulacak.

Seda Akgül'den cesur paylaşım: Etliyim,butluyum mutluyum - Sayfa 1

Gerek sunuculuğunu yaptığı 4 Kadın programındaki çıkışları gerekse sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren 47 yaşındaki Seda Akgül yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Son olarak Beşiktaş futbol takımının kalecisi Loris Karius hakkında yaptığı çıkışla gündemde olan Seda Akgül, bu sefer de Instagram paylaşımıyla gündemde.

110
Seda Akgül'den cesur paylaşım: Etliyim,butluyum mutluyum - Sayfa 2

Instagram hesabından cesur bir paylaşımda bulunan Akgül, fotoğrafına “Etliyim,butluyum mutluyum” notunu düştü. Akgül’ün paylaşımı bazı takipçileri tarafından tam not alırken, bazı takipçileri tarafından da eleştiri yağmuruna tutuldu.

210
Seda Akgül'den cesur paylaşım: Etliyim,butluyum mutluyum - Sayfa 3

NE DEMİŞTİ: Seda Akgül "Benim canım birine öpücük atmak istese şimdi. Beşiktaş’ın kalecisi gelse veririm 3 bin 750 lira, gel kardeş derim, öperim. Parasıyla değil mi derim ya. Öpücük dediğin nedir?” ifadelerini kullanmıştı.

310
Seda Akgül'den cesur paylaşım: Etliyim,butluyum mutluyum - Sayfa 4

''LİBODOMU ABARTMAYIN'': Seda Akgül'ün 'öpücük' talebinin tepki çekmesi üzerine, Instagram'dan açıklama yaptı. Akgül, 'Zekamı küçümsemeyin, libidomu abartmayın' demişti.

410