BIST 1.334
DOLAR 7,89
EURO 9,40
ALTIN 460,50
GÜNCEL

Şanssızlığın böylesi! Birinden diğerine uçtu

Sosyal medyada yayınlanan ve nerede çekilidği bilinmeyen görüntülerde bir kişi, ayak bileğine yapışan dikeni çıkarayım derken diğer bileğine sapladı. İşte o görüntü.

Sosyal medyada yayılan bir görüntü şanssızlığın boyutunu gözler önüne serdi. Görüntülerde bir kişi, ayak bileğine yapışan dikeni çıkarayım derken diğer bileğine sapladı. İşte o görüntü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar