GÜNCEL

Saniyeler sonrası korkunç! İnşaat bir anda yerle bir oldu

Taşıyıcı olarak sadece ağaç sırıkların kullanıldığı inşaat, üstünde işçilerin çalıştığı anda yerle bir oldu. İşte korku dolu o anlar...

Taşıyıcı olarak sadece ağaç sırıkların kullanıldığı inşaat, üstünde işçilerin çalıştığı anda yerle bir oldu. 7 kişinin ağır yaralandığı o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. 

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar