Samsung Huawei Honor listede! İşte en hızlı şarj olan 5 telefon!

Günümüzde hayatımızın her alanında kullandığımız cep telefonlarının uzun kullanım sürelerinin yanı sıra hızlı şekilde şarj olmaları da kullanıcı için oldukça büyük öneme sahip. Peki hangi cep telefonları daha hızlı şarj oluyor ? İşte en hızlı şarj olan 5 telefon markası...

Samsung Huawei Honor listede! İşte en hızlı şarj olan 5 telefon! - Sayfa 1

Cep telefonu dediğimiz zaman kullanıcıların zihninde istisnaları hariç tutarsak hiç kuşkusuz ilk olarak 'şarjı ne kadar gidiyor' sorusu canlanıyor. Bir telefonun ne kadar kullanım süresine sahip olduğu telefon alırken en belirleyici faktörlerden birisidir hiç kuşkusuz. Bunun yanında bir önemli faktör daha var. Özellikle zamanın bu denli hızlı aktığı çağımızda kullanıcıya zamandan tasarruf ettirecek bir özellik...

17
Samsung Huawei Honor listede! İşte en hızlı şarj olan 5 telefon! - Sayfa 2

Telefonun ne kadar sürede şarj olduğu. Evet bu da hiç kuşkusuz telefon alırken oldukça dikkat edilen bir diğer faktör. Peki piyasada bulunan telefonlardan hangileri en kısa sürede şarj oluyor ? İşte sizler için cep telefonu dünyasında en hızlı şarj süresine sahip 5 telefonu derledik.

27
Samsung Huawei Honor listede! İşte en hızlı şarj olan 5 telefon! - Sayfa 3

1- SAMSUNG NOTE 9: Samsung'un geçtiğimiz haftalarda görücüye çıkardığı yeni amiral gemisi Note 9 109 dakikada tam kapasiteye ulaşarak listeye 5'inci sıradan dahil oldu.

37
Samsung Huawei Honor listede! İşte en hızlı şarj olan 5 telefon! - Sayfa 4

2- HONOR 8 PRO: 4 bin mAh bataryaya sahip olan Honor 8 Pro'nun yüzde yüz şarja ulaşması için gereken süre 106 dakika olarak belirlendi.

47