BIST 1.541
DOLAR 7,65
EURO 9,08
ALTIN 416,62
BİLİM - TEKNOLOJİ

Samsung, Apple’la böyle dalga geçti!

Samsung en son reklamında Apple'ın telefonlarını tiye aldı. Videoda elinde iPhone 7 tutan ve iPhone X kuyruğunda bekleyen, saçı iPhone ekranının üst kısmı gibi tasarlanmış bir kişi de yer alıyor.

Teknoloji devleri Samsung ve Apple arasında yaşanan çekişme herkes tarafından biliniyor. Apple’ın telefon sektörüne girmesiyle başlayan devrimden, en çok etkilenen şirketlerden biri de Samsung olmuştu. İlerleyen dönemde akıllı telefon devrimine ayak uyduran Samsung, bu alanda Apple ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen teknoloji markası oldu. Sektörün önemli aktörlerinden Nokia ise, yaşanan gelişmelere ayak uyduramayıp piyasadaki payının büyük kısmını Apple ve Samsung’a kaptırmıştı.

İki şirket arasında yaşanan rekabet Apple’ın son telefonu iPhone X’i piyasaya sürmesinden sonra tekrar alevlendi. Samsung son yayınladığı reklam filminde Apple ile giriştiği rekabete atıfta bulunarak, rekabetin başladığı ilk yıllardan bugüne çeşitli telefon modellerini karşılaştırdı.

SAMSUNG’DAN ÇOK KONUŞULACAK VİDEO

Samsung’un her zaman Apple’ın bir adım önünde olduğu iddia edilen videonun sonunda iPhone kullanıcısı çocuk, Samsung telefon kullanmaya başlıyor. Videoda elinde iPhone 7 tutan ve iPhone X kuyruğunda bekleyen, saçı iPhone ekranının üst kısmı gibi tasarlanmış bir kişi de yer alıyor.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Google'dan yeni akıllı telefonu için Nusret'li reklam!
Çuval içinde çöpe atılan köpeği temizlik görevlileri fark etti
'Shape Of You'dan girdi, 'Erik Dalı'ndan çıktı!
Kadıköy'de iş kazası: 2 yaralı
Erdoğan: Böyle yapa yapa 10 yılımızı yediniz
Özge Ulusoy Hacı Sabancı hakkında konuştu
Sempozyumda böyle uyudular
Karla tanışan pandanın sevinçli anları
Banliyö hatlarına ilk raylar döşenmeye başladı
Sosyal medyada tıklanma rekoru kıran askerlik anısı