BIST 1.527
DOLAR 7,29
EURO 8,78
ALTIN 401,79

Şahan Gökbakar Cem Yılmaz rekabeti kulvar değiştirdi!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar önceki gün Etiler'de bir restoren çıkışında görüntülendi. Gökbakar'ın elektrikli otomobili dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz haftalarda Cem Yılmaz da elektrikli bisikletiyle görüntülenmişti. Anlaşılan ikili rekabeti farklı kulvarlara taşımış

Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz rekabeti farklı bir boyut kazandı. Komedide birbiriyle yarışan ikili rekabeti kullandıkları araçlara da taşıdılar. 'Recep İvedik' serisinin 6. filmi için hazırlık içinde olan Gökbakar, önceki gün Etiler'deki Miyabi restoran çıkışı görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde 6 milyon liraya aldığı lüks tekneyle gündeme gelen Gökbakara şimdi de aldığı yeni elelktrikli otomobiliyle gündemde.

İKİSİNİN DE TERCİHİ AYNI: Gökbakar, yeni aldığı BMW İ3s marka elektrikli aracıyla ilk kez objektiflere takıldı. Uzun boyu ve fazla kilolarıyla bilinen komedyenin, mini arabasına binerken bir hayli zorlandığı görüldü. Gökbakar'ın 300 bin lira değerindeki elektrikli aracı ise Cem Yılmaz'ın elektrikli bisikletini akıllara getirdi..

İVEDİK 6 AFRİKA'DA ÇEKİLECEK: Her yaptıklarıyla ister istemez birbirine rakip olan Gökbakar ve Yılmaz'ın ulaşımda da ekonomik yolu seçmesi "Aklın yolu bir" dedirtti. Yeni aracına binerken soruları yanıtlayan Gökbakar, "Recep İvedik 6'yı Afrika'da çekeceğiz. Proje netleşince detayları paylaşırım" diye konuştu. Ünlü komedyenin yeni aracının plakası için adının ve soyadının baş harflerini tercih etmesi de dikkatlerden kaçmadı..

Gökbakar, kendisi için sosyal medyadaki "Hanımcı" benzetmesi için "Doğru söylemişler" diye konuştu..