Saadet Işıl Aksoy Ailecek Şaşkınız filminin galasına damga vurdu

Saadet Işıl Aksoy Ailecek Şaşkınız filminin galasına damga vurdu

Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisinin Saadet Işıl Aksoy’la birlikte kamera karşısına geçtiği “Ailecek Şaşkınız” bugün vizyona giriyor. Filmin galası önceki akşam yapıldı, gösterime çok sayıda ünlü isim katıldı.

Saadet Işıl Aksoy Ailecek Şaşkınız filminin galasına damga vurdu - Sayfa 1

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği “Ailecek Şaşkınız”ın galası önceki akşam İstinye Park’ta yapıldı. Galaya film ekibinin yanı sıra sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı. “Ailecek Şaşkınız” ekibi, gösterim öncesi soruları yanıtladı. Filmin yapımcılığını da üstlenen Murat Cemcir, “13 aydır bugünü bekliyorduk. Yeni bir şey denedik, umarım beğenilir” dedi. Yönetmen Selçuk Aydemir “13 ay önce eşim doğum yapmıştı, şimdi ben doğuruyorum gibi hissediyorum. Birbirinden değerli oyuncularla çalıştık. Saadet Işıl Aksoy’un çok iyi komedi oynayabileceğine kimseyi inandıramamıştım başta. Filmi izledikleri zaman anladılar” diye konuştu.

Saadet Işıl Aksoy Ailecek Şaşkınız filminin galasına damga vurdu - Sayfa 2

Saadet Işıl Aksoy ise şöyle dedi: “Biliyordum böyle bir tarafım olduğunu. Bunu nerede, nasıl, ne zaman ortaya çıkaracağımı merak ediyordum. Çok doğru bir projede, doğru bir ekiple, harika bir senaryoda yer alma fırsatı buldum.” Filmde fit görüntüsüyle dikkat çeken Ahmet Kural, “Hazırlık sürecim 10 ay öncesinden başladı. Rolüm için 15 kilo verdim” dedi. Murat Cemcir’in araya girip “Ahmet’in verdiği 15 kilonun 7’sini ben aldım” demesi herkesi güldürdü. Mustafa Alabora da filmden övgü dolu sözlerle bahsetti: “Cömert bir setti. Özel karavanımız vardı, mutfak bile vardı sette. Benim için bunlar çok önemli şeyler.”

Saadet Işıl Aksoy Ailecek Şaşkınız filminin galasına damga vurdu - Sayfa 3

Ahmet Kural’ı bu özel gecede annesi Sema Kural ile babası Mesut Kural da yalnız bırakmadı.

Saadet Işıl Aksoy Ailecek Şaşkınız filminin galasına damga vurdu - Sayfa 4

Acun Ilıcalı, gala sonrası filme övgüler yağdırdı: “Aşırı güzel bir film. Beğendiğim sahneler saymakla bitmez. Bayıldım açıkçası.”