Rus kadın bloggerlar el attı Türkiye'nin o ili ihya olacak

Rus kadın bloggerlar el attı Türkiye'nin o ili ihya olacak

SAMSUN Büyükşehir Belediyesi'nin özel davetlisi olarak kente gelen ünlü Rus kadın bloggerler, kaldıkları otellerde ve gezdikleri mekanlarda çekindikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak kentin tanıtımını yapıyor.

Rus kadın bloggerlar el attı Türkiye'nin o ili ihya olacak - Sayfa 1

Türkiye, geçtiğimiz yıllara nazaran bu yaz turist sayısından oldukça memnun. Havalimanlarında uçakların biri inip diğeri kalkarken ülkemize gelen turistler, aynı zamanda döviz bırakıp geri dönüyor. Özellikle Bodrum, Antalya ve Alanya gibi yazlık beldelere hücum eden turistler, gündüzleri plajlarda denizler güneşin tadını çıkarırken geceleri ise kulüplerde çılgınlar gibi dans edip eğleniyorlar.

Rus kadın bloggerlar el attı Türkiye'nin o ili ihya olacak - Sayfa 2

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTILAR: Samsun Valiliği ise, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ile Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun-Krasnodar uçak seferlerinin başlamasının ardından Rus turistleri bölgeye çekebilmek için tanıtımlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Samsun'un tanıtımı için ünlü Rus kadın bloggerları kente davet etti. Güzellikleriyle de dikkat çeken bloggerlar, gittikleri mekanlarda çekindikleri fotoğrafları kendi sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı.

Rus kadın bloggerlar el attı Türkiye'nin o ili ihya olacak - Sayfa 3

TAKİPÇİLERİNE SAMSUN'U ANLATTILAR: Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş'ın da yakından ilgilendiği projede yaklaşık 30 Rus blogger, fotoğrafları ile takipçilerine Samsun'u anlatıyor.

Rus kadın bloggerlar el attı Türkiye'nin o ili ihya olacak - Sayfa 4

İşte Ünlü Rus kadın bloggerların paylaşımları...