BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Rodaldo hakkında ikinci tecavüz suçlaması! Ronaldo ne dedi?

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo hakkında ikinci bir kadın daha tecavüz suçlamasında bulundu. Ronaldo hakkında suçlamalarda bulunan kadının ismi açıklanmadı ancak polise bilgi vermeye hazır olduğu duyuruldu.

Rekor transfer ücretiyle Juventus'a transfer olan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo hakkında ikinci bir kadın daha tecavüz suçlamasında bulundu. Hakkındaki tecavüz suçlaması nedeniyle Juventus maç kadrosuna alınmayan Ronaldo hakkında suçlamalarda bulunan kadının ismi açıklanmadı. Ronaldo'yu tecavüzle suçlayan Kathryn Mayorga adlı kadının avukatı Leslie Stovall, Ronaldo'yu tecavüzle suçlayan 2. kadının kimliğini açıklamadı ancak kadının şikayetini Las Vegas polisine iletebileceğini söyledi.

Ronaldo'yu tecavüzle suçlayan Kathryn Mayorga adlı kadının avukatı Leslie Stovall Daily Mail'e konuştu. Avukat Stovall "Benzer bir deneyim yaşadığını söyleyen bir başka kadın beni aradı" dedi. Stovall Ronaldo'yu tecavüzle suçlayan 2. kadının kimliğini açıklamadı ancak kadının şikayetini Las Vegas polisine iletebileceğini söyledi. Las Vegas polisi Ronaldo'yu tecavüzle suçlayan ilk kadın olan Mayorga'nın geçen hafta yaşadıklarını anlatması sonucu ünlü futbolcuya yönelik suçlamanın dosyasını yeniden açmıştı.

'LAS VEGAS'TAKİ OTELDE TECAVÜZ ETTİ' İDDİASI... Şu anda 34 yaşında olan Kathryn Mayorga, Der Spiegel'e verdiği röportajlarda 2009 yılında Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini anlatmıştı. Kadın ABD'nin Las Vegas kentindeki bir otelde iken Ronaldo'nun önce kendisini odasına davet ettiğini ardından da anal sekse zorladığını öne sürmüştü. Mayorga olaydan bir gün sonra polise gittiğini ancak ünlü futbolcunun nüfuzu nedeniyle Ronaldo'nun ismini vermediğini belirtmişti. Kadın ayrıca Las Vegas polisinin kendisine 'cesaret kırıcı' şekilde davrandığını da vurgulamıştı.

Mayorga tecavüzün ardından ciddi bir duygusal travma yaşadığını söylemiş ayrıca Ronaldo'nun kendisine susması karşılığında 375.000 dolarlık bir anlaşmayı zorla kabul ettirdiğini iddia etmişti. Mayorga Der Spiegel'e verdiği röportajda şu anda öne çıkmasını da 3 sebebe bağlamıştı: Yeni bir dava açarak adaleti bulabileceğine inanması, MeToo hareketinin kendisine cesaret vermesi ve kamuoyunun ilgisini davaya çekerek diğer muhtemel mağdurların öne çıkmasını sağlamak.