BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15

Rihanna'dan olay sözler: Annem de izleyecek, özür dilerim anne

Ocean's Eight'te canlandırdığı Nine Ball karakteriyle seyirciyle buluşan Rihanna; film arkadaşlarıyla katıldığı programda, gittiği yerlerden elinde kadehle çıkarken çekilmiş fotoğraflarının üzerine bir de şişe ile fotoğrafı yayınlanınca annesinden özür diledi.

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, önceki gün Ocean's 8 filmindeki rol arkadaşlarıyla birlikte BBC'deki The Graham Norton Show'a konuk oldu. Sunucu Graham Norton, yayında; Rihanna'nın yıllardır gittiği barlar, restoranlar ve otellerden elinde kadehle çıkarken çekilmiş fotoğraflarını gösterdi. Bu karelerde elinde dolu bir bardakla mekandan çıkıp arabasına binerken görülen güzel şarkıcının, bir fotoğrafta dolu bir şişeyi götürmesi herkesi güldürdü.

''ÖZÜR DİLERİM ANNE'': Norton, Rihanna'ya "Bu bardakları götürmek için izin aldın mı?" diye sorarken, fotoğraflara bakan Rihanna, "Sanırım bu, mekana kendi götürdüğüm kadehti. Onu aldığım otele geri götürüyordum" diyerek açıklama yaptı. Güzel yıldız, bir restorandan şişe götürdüğü kareyi görüp köşeye sıkışınca ise "Bunu annem de izleyecek, özür dilerim anne" dedi.

İşte Rihanna'nın kadehli fotoğraflarından bazıları...