BIST 1.565
DOLAR 7,47
EURO 9,07
ALTIN 442,91

Rıdvan Dilmen Ersun Yanal'ı eleştirdi! "Bitirseydiniz işi"

Fenerbahçe'ye gelmesi neredeyse kesinleşen Ersun Yanal'ın dün yaptığı açıklama sonrası konuşan Rıdvan Dilmen, flaş açıklamalarda bulundu.

Ersun Yanal, Kuşadası'nda katıldığı panelde Fenerbahçe ile görüştüğünü resmen açıklayarak, "Fenerbahçe ile görüştüm. Söz konusu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır. Her şeyi zaman belirleyecek" ifadelerini kullanmıştı. Bunun üzerine spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'den tepki geldi. İşte Dilmen'in açıklamaları...

"Ersun Yanal bugün bir açıklama yaptı. Kaç aydır konuşuluyor. Ben de topçuyum. Bu antrenör geçici duruyor, kendisi de takım oyuncuları da biliyor. Ersun Yanal hoca görüştüklerini doğruluyor. Yarın da bu oyuncu grubunun başında bir teknik direktör var. Önünü görmeyen oyuncu grubu, teknik direktör var. Olumlu olumsuz bir karar alacaksın."

İLK GÜNLERDE BEKLERDİM Dilmen, Ersun Yanal'ın Fenerbahçe ile geç görüştüğünü belirterek "Yarın 1-0 mağlup olursan sondan üçüncüsün. Bu konu 12 haftadır var. Ersun Yanal'dan bu cümleyi ilk günlerde de beklerdim ama pek yorum yapmadı. Ersun Yanal'ı da durup dururken Kuşadası'ndan çağırmadılar. Tam zamanlaması güzel. Gündemdeki bir konu zaten. Ben 8 numaralı Fenerbahçeli olarak teferruat derim." şeklinde konuştu.

"GEÇ KALINMIŞ BİR KARAR" Teferruat için yeterli mi değil mi bilmiyorum. Ama Fenerbahçe'nin teknik direktör değişikliğine ihtiyaç var mıdır, kesinlikle vardır. Taraftarın mutlu olduğu bir oyun oynattı. Gelirse gördüğümüzü konuşacağız. Ama geç alınmış bir karardır"