BIST 1.569
DOLAR 7,40
EURO 8,96
ALTIN 443,55

Reza Zarrab'ın kızı Alara Zarrab'a bakın Ebru Gündeş saklıyor

Reza Zarrab'ın 2010 yılında evlendiği şarkıcı Ebru Gündeş'ten 2011 yılında olan kızı Alara Zarrab'ın köşe bucak saklanıyor. Reza Zarrab'ın kızı Alara Zarrab'ın son hali, kaç yaşında?

İran asıllı iş adamı, Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ABD'de yargılanıyor. Reza Zarrab'ın 2010 yılında evlendiği şarkıcı Ebru Gündeş'ten 2011 yılında olan kızı Alara Zarrab'ın mal varlığına da el konmuştu.. Ebru Gündeş'ten hala bir açıklama gelmedi. Ama herkesin merak ettiği diğer bir soru Reza Zarrab ve Ebru Gündeş'in kızları Alara Zarrab. Anne Gündeş, şuan 6 yaşında olan Alara Zarrab'ı köşe bucak saklıyor...

Şarkı sözleri yazan,Sibel Can ve İbrahim Tatlıses'e şarkılar veren Reza Zarrab, kendisinden 10 yaş büyük Ebru Gündeş'le müziğe olan ilgisi sayesinde tanışma fırsatı buldu.

Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ın ağabeyinin 2005 yılındaki düğününde sahne almıştı. Zarrab, Ebru Gündeş’in uzun süredir hayranıydı. 2 şarkı besteleyerek ortak arkadaşları aracılığı ile bu şarkıyı Ebru Gündeş’e gönderdi.

İŞTE ALARA ZARRAB'IN GÖRÜNTÜLENEN SON HALİ; Bu olaydan çok etkilenen Ebru Gündeş, Zarrab ile buluşmak istediğini söyledi. 2010’da dünyaevine girdiler. 15 Ekim 2011’de de Reza Zarrab ile Ebru Gündeş'in çocuğu Alara dünyaya geldi. Alara şu an 6 yaşında.