BIST 1.103
DOLAR 7,70
EURO 9,00
ALTIN 459,61

Resimli Kandil mesajları en güzel Miraç gecesi kutlamaları

Miraç Kandili mesajları en yenileri ve en güzel kandil mesajları hazırlandı. Mirac kandili resimli mesajlari ile kandil kutlamalari sozleri en iyileri 2016 yılında internethaber.com sitesince hazırlandı.

MİRAÇ KANDİLİ RESİMLİ MESAJLARI Miraç Kandili bugün kutlanıyor. İnternethaber.com olarak sizler için Miraç Kandili mesajlarını hazırladık. Cep telefonundan atmanız için uygun olan resimli Miraç Kandili mesajları ile birlikte hadisli ve en güzel sözlerle derlenmiş kutlama mesajlarını biraraya getirdik. İşte Miraç Kandili mesajları;

MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA SÖZLERİ *Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun. *Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. *Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

MİRAÇ KANDİLİ RESİMLİ MESAJLARI *Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler.... İyi Kandiller *Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI GÜZEL VE RESİMLİ *Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.