BIST 1.569
DOLAR 7,41
EURO 8,98
ALTIN 445,28

Resepsiyonda dikkat çeken diyalog! Erdoğan hesap sordu

29 Ekim'deki resepsiyon için Beştepe'ye davet edilen isimler arasında ünlü türkücü Alişan ve sunucu Ece Erken de yer almıştı. Erdoğan, Ece Erken'e "Niye evlendiremedin şu çocuğu?" diyerek ünlü sunucuya takılmadan edemedi.

29 Ekim'deki resepsiyon için Beştepe'ye davet edilen isimler arasında ünlü türkücü Alişan ve sunucu Ece Erken de yer almıştı.

Hatırlanacağı gibi Alişan ile Eda Erol, evlilik hazırlıkları yaparken sürpriz bir şekilde ayrılmışlardı. 29 Ekim'de Beştepe'de düzenlenen resepsiyona davet edilen isimlerden Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la sohbetinde bu konunun da gündeme geldiğini ima etti.

Alişan'ın sözleri şöyle: "Her yıl biraz daha kalabalıklaşan 29 Ekim resepsiyonu; milletin evinde, yine coşkuyla kutlandı. Sanat, spor ve iş dünyasından kimi ararsanız oradaydı. Ve tabii ki en büyük misafirler, 15 Temmuz gazileri ve aileleriydi. Sayın Cumhurbaskanımız'la özel birtakım şeyler de konuştuk tabii ki malum konularla ilgili ama aramızda..."

Ece Erken ise; ''Külliye, ihtişamıyla aslında Türkiye'nin gücünü gösterir gibiydi. Cumhurbaşkanımız, bana ve Alişan'a takıldı. "Niye evlendiremedin şu çocuğu?" diyerek hepimizi güldürdü. Çiğ köfte, ara sıcaklar, içecekler muhteşemdi.'' dedi.