Putin'i nakavt etti herkes mest oldu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Soçi Zirvesi'nin ardından judo yaptı. Putin ile müsabaka yapan Natalia Kuziutin için Rus basını, Putin'i nakavt eden judocu lakabını kullandı.

Putin'i nakavt etti herkes mest oldu - Sayfa 1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı havalimanından uğurladıktan sonra Soçi'de bir spor salonuna giden Rusya Devlet Başkanı Vladamir Putin, burada milli judocularla buluştu. Judo'da siyah kuşak sahibi olan Putin de judo kıyafetlerini giyerek mindere çıktı.

117
Putin'i nakavt etti herkes mest oldu - Sayfa 2

RAKİBİNİ YERDEN YERE VURDU: 2016'da altın madalya kazanan Beslan Mudranov ile judo yapan Putin, rakibini sarı minderde yerden yere vurdu. Ardından Mudranov, Putin'in parmağını sarmasına yardım etti. Putin tekrar mindere çıktı ve müsabakayı tamamladı. 

217
Putin'i nakavt etti herkes mest oldu - Sayfa 3

PUTİN'İ NAKAVT ETTİ: Ardından Putin, Rus milli judocu Natalia Kuziutin ile karşılaştı. Putin ile müsabaka yapan Natalia Kuziutin için Rus basını, Putin'i nakavt eden judocu lakabını kullandı. Natalia Kuziutin kendisi ile maç yapan Putin'e teşekkür etti. 

317
Putin'i nakavt etti herkes mest oldu - Sayfa 4

PUTİN'E TEŞEKKÜR ETTİ: Natalia Kuziutin, Rus liderle olan fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaştı. Natalia Kuziutin şu notu yazdı: Başkan Putin'e teşekkür ediyorum. Zirvede son derece zorlu temasların ardından antrenman için zaman buldu. Ülkemizin bir numaralı judocusu ile bir defa daha karşılaşmak son derece memnuniyet vericiydi" 

417