BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Porno izleyenlere Chrome şoku! Meğer hepsini…

Google'ı Chrome oldukça popüler. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı var. Peki ama Google Chrome'un sizi gizli izlediğini biliyor muydunuz? İşte Google Chrome'un ağızları açık bırak o gizli özellikleri. Daha önce hiç duymadınız...

Google'ı Chrome oldukça popüler. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı var. Peki ama Google Chrome'un sizi gizli izlediğini biliyor muydunuz? İşte Google Chrome'un ağızları açık bırak o gizli özellikleri. Daha önce hiç duymadınız... Chrome'un sıra dışı bir özelliği ortaya çıktı. Gizli pencere kullanarak telefonu üzerinden 100'ü aşkın sekme açan kullanıcılar Google'ın gülücük simgesiyle karşılaşıyor! Peki bu ne demek?

Google'ın sürpriz yumurtaları yer yer karşımıza çıkıyor; son ortaya çıkan ise biraz ilginç. Çok cinsel içerikli görüntüleri gizli sekmede açan ve ardında iz bırakmak istemeyen kullanıcıları bir sürpriz bekliyor.

Eğer 100 kadar sekmeyi telefonunuz üzerinden gizli sekmede açarsanız sekme sayısını gösteren kısımdaki 100 rakamı yerini ':)' simgesine bırakıyor.

Bu arada iPhone ve Android kullanıcılarının gördüğü simge de farklı. iPhone kullananlar normal gülücük ':)' görürken, Android kullananlar ise göz kırpan ';)' işaretiyle karşılaşıyor.