BIST 8.214
DOLAR 27,30
EURO 28,70
ALTIN 1.646,75
GÜNCEL

PKK/PYD'li hainlerin tünelini Mehmetçik ele geçirdi!

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Zeytin Dalı Harekatı'nda, PKK/PYD-YPG tarafından inşa edilmiş betonarme mevzi ve tünel ele geçirildi.

Zeytin Dalı Harekatı'nda, PKK/PYD-YPG tarafından inşa edilmiş betonarme mevzi ve tünel Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından ele geçirildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle