BIST 1.123
DOLAR 7,83
EURO 9,18
ALTIN 475,36

Pedofili şoku otobüs şoförü arkadaşının 16 yaşındaki kızını hamile bıraktı

Geçtiğimiz günlerde dünya gündemine oturan ve 3 yıl önce gerçekleşen olayda 47 yaşındaki otobüs şoförü Andy, 16 yaşındaki gence aşık olmasıyla başladı. Şu an 50 yaşında olan adamın pedofili olduğu düşünülüyor ancak çift evlendi ve çocuk bekliyor.

Dünya gündemi son günlerde bu haberi konuşuyor. Pedofili olduğu düşünülen ve 3 yıl önce gerçekleşen olayda 47 yaşındaki otobüs şoförü, arkadaşının 16 yaşındaki kızına aşık oldu ve tepki alan aşkları gün geçtikçe büyüyor. Televizyon programına konu olan aşıklar şu an dünyada linç yiyor.

3 yıldır evli olan Andy ve Beth, yeni televizyon programı Age Gap Love'ın bu haftaki konuğu oldular. Genç kız şu an 19, otobüs şoförü ise 50 yaşında. Muhtemelen evlenmeden önce hamile kaldığı düşünülen çiftin şu anda 2 çocuğu bulunuyor. Çift, televizyon programına konuk olduğu sırada ilk defa birlikte Beth'in annesi ile buluştular.

Dünyanın tepkisini çeken ve pedofili olmakla suçlanan Andy, ''Hepimiz mutlu bir aile gibiydik. Beth'in bu düşüncelere sahip olduğunu bilmiyordum. Her zaman mutlu bir adam olmamı istedi. İnsanların ne düşüneceklerinden endişe duyuyordum. Aramızda resmen nesil farkı vardı.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Aralarında yaş farkı olan aşıkları konuk olarak alan programda ise 31 yaş fark olan çift örnek olarak gösterildi.