BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Patenli gençlerden yürekleri ağızlara getirdi! İstanbul ve İzmir'den...

İstanbul ve İzmir'de kameralara takılan iki görüntü tehlikenin büyüklüğünü gözler önüne serdi. Patenli öğrenciler İstanbul'da İEET otobüsünün arkasına, İzmir'de ise açık kasa bir kamyonetin arkasına takılıp yolculuk yaptı. Bir de kameralara poz verdiler.

Öğrenciler ve gençler son günlerde ölümle burun buruna gelmeyi eğlence olarak kabul etmeye başladı. İstanbul ve İzmir'de kameralara takılan iki görüntü tehlikenin büyüklüğünü gözler önüne serdi. Patenli öğrenciler İstanbul'da İEET otobüsünün arkasına, İzmir'de ise açık kasa bir kamyonetin arkasına takılıp yolculuk yaptı. Kornalara hiç aldırış etmemeleri ise şaşkınlık yarattı....

İstanbul Avcılar'da İETT otobüsünün arkasına tutunarak patenle kayan 1'İ kız 2 genç hem kendileri hem de sürücüler için tehlike yarattı. Gençlerin tehlikeli yolculuğu duyarlı bir sürücünün, önüne geçtiği otobüsü durdurması ile sona erdi.

15-16 yaşlarında, kıyafetlerinden öğrenci oldukları anlaşılan, sırtlarında çantaları bulunan patenli iki genç, Bakırköy'den Bahçeşehir'e giden İETT otobüsünün arkasına tutundu. Diğer sürücülerin sözlü ve korna ile yaptğı uyarılara aldırmayan gençler, Avcılar Askerlik Şubesi önündeki kasislerde de otobüsü bırakmadı. Gençlerden biri bir ara tek ayak üzerinde paten ile kaydı.