BIST 10.768
DOLAR 32,93
EURO 35,35
ALTIN 2.469,17
MEDYA

Paramparça 46. bölüm - Son sahneler

Paramparça 46. son bölümü final sahneleri... Paramparça'nın bu hafta 21 Aralık 2015 Pazartesi akşamı yayınlanan 46. son bölümünde neler oldu?

Paramparça 21 Aralık 2015 Pazartesi akşamı yayınlanan 46. son bölümünde hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer ve Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir.


Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun, kardeşinin katili olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır.


Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır.  

Sitene Ekle
Etiketler