Özlem Yıldız'dan Mehmet Ali Erbil ile ilgili özel açıklamalar: O Benim Kıymetlim

Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılan Özlem Yıldız Mehmet Ali Erbil ile İlgili önemli açıklamalarda bulundu. Erbil ile bir dönem aşk yaşayan Özlem Yıldız "Mehmet Ali benim 'kıymetlim' bu kadar. Ağlatmış olabilir, üzmüş olabilir ama yaşadıklarımız var." dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa Programına katılan Özlem Yıldız bir dönem aşk yaşadığı Mehmet Ali Erbil ile ilgili özel açıklamalarda bulundu. Yıldız, "Mehmet Ali benim 'kıymetlim' bu kadar. Ağlatmış olabilir, üzmüş olabilir ama yaşadıklarımız var." dedi.

Özlem Yıldız, Kanal D'de yayınlana magazin programı 2. Sayfaya konuk oldu. Yıldız, bir dönem büyük aşk yaşadığı Mehmet Ali Erbil için "O benim kıymetlim" dedi.

Mehmet Ali dualarımda diyen Özlem Yıldız "Ben can-ı gönülden Mehmet Ali'ye dua ediyorum. Evlatlarıyla arasındaki diyaloğu çok iyi bildiğim için. Ona hastalığı konduramıyorum. Sanki şuan çıkıp gelecek gibi. Dün kandildi, yine Sezin ile yazıştım. Dualarımda Mehmet Ali. Allah en kısa sürede ondan güzel bir haber almayı nasip etsin."

Ağlatmış olabilir, üzmüş olabilir ama yaşadıklarımız var diyen Yıldız "Bugün 32 ya da 33. Gün. Sabahın kör saatinden gece yarısına kadar bütün aile bir masada oturuyorlar. Mehmet Ali benim hayatımda çok farklı bir yerdedir. İş olarak da, duygusal anlamda da. Hep iyi haberlerini almak isterim. Mehmet Ali beni görünce şarkı söylüyor 'yıllar sonra rastladım… Çocukluk sevgilime…