Özlem Yıldız'dan 'fakirlik' haberlerine cevap

Özlem Yıldız’dan "fakirlik" isyanı! Sinan Serter’le evli olduğu zamanlarda yaşadığı lüks hayatla magazin sayfalarında kendisine yer bulan Yıldız, bu kez yemek dahil 60 liraya düzenlenen bir tekne turunda görüntülendi.

Özlem Yıldız'dan 'fakirlik' haberlerine cevap - Sayfa 1

Özlem Yıldız’dan "fakirlik" isyanı! Sinan Serter’le evli olduğu zamanlarda yaşadığı lüks hayatla magazin sayfalarında kendisine yer bulan Yıldız, bu kez yemek dahil 60 liraya düzenlenen bir tekne turunda görüntülendi. Bodrum Akyarlar’da bir pansiyonda konaklayan Özlem Yıldız, tekne turunun dramatik bir dille haber yapılmasına cevap verdi.

18
Özlem Yıldız'dan 'fakirlik' haberlerine cevap - Sayfa 2

Yaşadıklarında utanılacak bir şey olmadığını söyleyen Özlem Yıldız , içini döktü: “Bu fotoğrafı bugün çektik.

28
Özlem Yıldız'dan 'fakirlik' haberlerine cevap - Sayfa 3

Aslında yarın paylaşacaktım ama bekleyemedim. Az evvel bir haber okuduğum için söyleyecek iki lafım var. Yaklaşık 25 sene oldu benim Akyarlar’ı tanımam. Bodrum değil, Akyarlar sevdalısı olmak başka.

38
Özlem Yıldız'dan 'fakirlik' haberlerine cevap - Sayfa 4

Köyümün güzellikleri o kadar çok ki… Salaş… Çok hem de. Çay bahçesiyle, bakkalıyla, insanıyla Bodrum’dan çok başka. Belki de buydu beni bağlayan. Her yıl bir klasiktir ailemle buradaki tatilim. Ve her yıl yine klasiktir tekne gezilerimiz. Pardon "halk teknesi" yanlışlık olmasın!

48