BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Özlem Kaymaz ilk kez Fikret Orman’ın fotoğrafını paylaştı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz bir ay önce aşk yaşamaya başlamıştı.Geçtiğimiz günlerde el ele görüntülenen ikiliden Özlem Kaymaz, Fikret Orman ile fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşıp aşkını cümle aleme duyurdu.

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanlığı'nın yanı sıra hızlı aşk hayatıyla adından söz ettiren Fikret Orman'ın adı Özlem Kaymaz'la anılmıştı. 1992 Türkiye Güzeli Kaymaz'ı ilk olarak Vodafone Park'taki locasında ağırladığı konuşulan ünlü yönetici, eski mankeni Göcek'te tatile çıkarmıştı. Özlem Kaymaz, Beşiktaş Başkanı’nın Bodrum Gündoğan’daki otelinden ‘huzur’ paylaşımı yapmıştı. Son olarak avukat Aylin Surkultay'la aşk yaşayan Orman, şu sıralar Özlem Kaymaz'la birlikte.

ÖNCE GÖCEK'TE MAVİ TUR: Orman'ın lüks yatıyla mavi tura çıkan Kaymaz'a Hollandalı eski eşinden olan çocukları da eşlik etti. Çıktıkları mavi turda fotoğraf paylaşmaktan kaçınan ikiliden Kaymaz, daha sonra Fikret Orman'ın Bodrum Gündoğan'daki oteli Cape Bodrum Beach Resort'ta arka arkaya paylaşım yapmıştı. Deniz kenarından ve otel odasından paylaşım yapıp altına 'huzur' yazan 44 yaşındaki eski mankenin bu hamlesi de Beşiktaş Başkanı Orman'la çıkan aşk dedikodularını doğrular gibiydi.

EL ELE PARTİYE KATILMIŞLARDI: Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz, geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda düzenlenen bir doğum günü partisine el ele katılmıştı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI: Fikret Orman’ın yeni sevgilisini, dede toprağı olan Artvin’e götürdüğü ortaya çıktı. Kocabey, Meseli, Şavsat’ta doğa ile iç içe tatil yapan ikili çok mutlu. Özlem Kaymaz, Fikret Orman ile fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşıp aşkını cümle aleme duyurdu.