BIST 1.205
DOLAR 7,88
EURO 9,28
ALTIN 482,08

Ozan Güven'in yeni imajı hayranlarını şaşırttı! Çekimler biter bitmez...

Cem Yılmaz'ın filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Ozan Güven, Kara Komik Filmler'in çekimleri biter bitmez bıyıklarını kesti. Son olarak geçtiğimiz yıllarda yine Cem Yılmaz imzası taşıyan Arif V 216 için bıyıklarını kesen Ozan Güven, bu kez bıyıklarını uzatarak kamera karşısına geçmişti.

Cem Yılmaz'ın filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu Ozan Güven, Kara Komik Filmler'in çekimleri biter bitmez bıyıklarını kesti. Son olarak geçtiğimiz yıllarda yine Cem Yılmaz imzası taşıyan Arif V 216 için bıyıklarını kesen Ozan Güven, bu kez bıyıklarını uzatarak kamera karşısına geçmişti. Başarılı oyuncu, film için uzattığı bıyıklarıyla ilgili bir soruya ise gülerek "Ekmek parası ne yapalım, bıyık da bırakıyoruz" cevabını verdi

Bir alış veriş merkezinde oğlu Ateş ile birlikte objektiflere yansıyan Ozan Güven, mağazalarda dolaşarak alışveriş yaptı. Oğluna, ayakkabı ve hediyeler alan Güven, muhabirlerin sorularına da yanıt verdi. Kara Komik Filmler'in Aralık ayında vizyona gireceğini söyleyen Güven, bıyıklarını soran muhabire de gülerek yanıt verdi.

Başarılı oyuncu, film için uzattığı bıyıklarıyla ilgili bir soruya ise gülerek "Ekmek parası ne yapalım, bıyık da bırakıyoruz" cevabını verdi.

Ozan Güven, "Filmden beklentiniz nedir?" sorusu üzerine "İnsanlar seyredip beğensinler, başka bir beklentimiz yok" dedi.