Öz ailesi evlatlık almıştı Esra Erol'da Kader'in DNA sonuçları şoke etti

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da Kader'in DNA sonuçları cuma günü açıklandığında herkes şoke olmuştu, bugün de annenin sonuçları açıklandı.

Esra Erol'un ATV'deki programında Kader'in sıradışı hikayesinde açıklanan DNA sonuçları şaşkına çeviriyor. Türkiye'nin konuştuğu olayda DNA testi sonunda İdris Özer'in öz baba olmadığı ortaya çıkmıştı. Gözler, "Eşini aldattı mı?" kuşkusu ile anne Hicran Özer'e dönerken Esra Erol bir test daha yaptırdı. İşte öz çocuklarını evlat edindikten yıllar sonra Özer ailesinin yaşadığı tuhaf olaylar...

Kader'in şaşkına çeviren yaşam hikayesi kimliğini kaybedip yeni bir kimlik çıkartmaya niyet edince başladı. Evlatlık olduğunu öğrenen genç kız anne ve babasına durumu sorduğunda çok daha şaşırtıcı bir durumla karşılaşıyor. Anne ve babasının 'öz çocukları' olmasına rağmen onu evlat edindiklerini öğrenince de elbette buna inanmıyor.

Esra Erol'un programına taşınan hikayede 25 yıl önceye dayanıyor. Anne Hicran Özer 21 Mayıs 1993 tarihinde İzmir Yeşilyurt Devlet hastanesinde kızı Kader’i kucağına alıyor. Kızını emzirdikten sonra uyuya kalan anne, uyandığında çocuğunun kaçırıldığını öğreniyor. Aynı odada kaldığı bir hastanın avukat refakatçisi olduğunu ve onun sayesinde kaçıran kişinin robot resminin çiziliyor.

KAÇIRAN KİŞİ KORKUP...: Küçük Kader'i kaçıran kişinin robot resmi Türkiye genelinde gazetelere çıkınca zanlı korkup bebeği Konya’da otobüste bırakıyor. Bebeği çocuk esirgeme kurumu teslim alıyor ve sonrasında aileye veriyor. İzmir Cumhuriyet savcılığının başlattığı soruşturma sonrasında aileden DNA testi isteniyor. Sonuçlar geldiğinde ise annenin biyolojik anne olduğu babanın ise olmadığı söyleniyor.