Oryantal Didem'in inanılmaz değişimi! Son hali olay

Oryantal Didem, önceki akşam Cihangir'de bir balıkçıda kız arkadaşlarıyla yemek yerken görüntülendi. Patlayan flaşlarla şoke olup yüzünü gizlemeye çalışan Didem, “Palyaço gibiyim arkadaşlar, çekmeyin lütfen" dedi. Ünlü oryantal, dudaklarına estetik yaptırdığını söyledi.

Oryantal Didem'in inanılmaz değişimi! Son hali olay - Sayfa 1

Bir dönem İbrahim Tatlıses'in parlattığı ve programında dans eden oryantal Didem, önceki akşam Cihangir'de bir balıkçıda kız arkadaşlarıyla yemek yerken görüntülendi. Patlayan flaşlarla şoke olup yüzünü gizlemeye çalışan Didem, “Palyaço gibiyim arkadaşlar, çekmeyin lütfen" dedi. Neşeli haliyle dikkat çeken ünlü oryantal, dudaklarına estetik yaptırdığını söyledi.

110
Oryantal Didem'in inanılmaz değişimi! Son hali olay - Sayfa 2

''TANSİYONLARINI ÖLÇTÜRSÜNLER'': Kıvrak dansları ile kendisini izlemeye gelenleri coşturmasını iyi bilen güzel oryantal, ''Burada karşılarında bambaşka bir Didem bulacaklar. Şovuma gelecek misafirlere doktor kontrolünden geçmelerini ve tansiyonlarını ölçtürmelerini tavsiye ediyorum" demişti. 31 yaşındaki Didem Kınalı, adını ilk olarak İbo Show ile duyurmuştu.

210
Oryantal Didem'in inanılmaz değişimi! Son hali olay - Sayfa 3

Hatırlanacağı gibi bundan aylar önce dans dersleri vermek için Meksika Cancun'a giden başarılı oryantal dansçı Didem Kınalı, Türkiye'ye dönerken korku dolu dakikalar yaşamıştı. Meksika polisi Didem Kınalı'nın parasını gasp etmişti.

310
Oryantal Didem'in inanılmaz değişimi! Son hali olay - Sayfa 4

Yaşadıklarını resmi Instagram hesabından paylaşan sanatçı; ‘'Mexico Cancun'da bir polis, bir bilet kesen güvenlik görevlisi beni sıkıştırıp elimden pasaportumu ve biletlerimi alıp çantamdan 3000 Doları zorla aldılar. Çalıştığım para gitti. Ama şükür pasaportumu, biletimi ve canımı zor kurtardım. Çok şükür şu an uçaktayım. Çok şükür geliyorum.'' ifadelerini kullanmıştı

410