BIST 1.127
DOLAR 8,26
EURO 9,66
ALTIN 498,33

Ormanda spor yapan kadına saldırdı sonrası çok fena!

ABD'nin Seattle kentinde yaşayan Kelly Herron, bir sabah koşmak için her zamanki ormana gitti. Orada kendisine bir sapık saldırdı. Ancak savunma sporu ile ilgilenen Kelly Herron, adama büyük bir ders verdi.

Günümüz toplumları öyle bir hal aldı artık herkes şiddet ve sapkınlığa meyilli. Hal böyle olunca özellikle kadınlar bundan çok etkileniyor, kendilerini her daim savunma ihtiyacında oluyor. Kadınlar dünyanın neresinde olursa olsunlar geceleri bir başlarına yürürlerken tedirgin hissedebiliyorlar. Taciz haberlerini her gün gördükçe daha da tedirgin oluyorlar. Bunlardan biri de ABD'nin Seattle kentine meydana geldi. Kelly Herron'ın başına öyle bir olay geldi ki, herkese ders olacak nitelikte...

Sıradan bir Pazar sabahıydı. Kelly Herron koşmak için sabah erken kalktı. Birazdan başına geleceklerin kendisine büyük bir tecrübe olacağını bilmeden koşusuna başladı. Kelly’nin sabah sporunun bitmesine az kalmıştı. Yakınlardaki bir tuvaleti kullanmaya karar verdi. Kelly lavaboda ellerini yıkarken birden arkasından birisi ona saldırdı.

Sonradan anlaşıldığı kadarıyla tacizci uzun süredir burada yalnız bir kadın görebilmek için gizleniyormuş. Tacizci önce Kelly’yi yere fırlattı sonra da ona vurmaya başladı. Ancak kiminle uğraştığını bilmiyordu. Kelly bir anda gücünü topladı ve karşılık vermeye başladı. Instagram’da “Bir yandan karşılık veriyor bir yandan da bağırıyordum. Tırnaklarımla suratını çizdim ve yumruk attım. Ondan kurtulmaya çalıştım” dedi.

Ancak hepsi bununla da bitmedi. Tacizci, Kelly’nin savunma sporu dersleri aldığını bilmiyordu. Kadın öğrendiklerini ilk kez gerçek hayatta uygulayacaktı. Adamı tutup yere fırlatmayı başardı. Hemen ayağa kalktı ve adamı tuvalete kilitledi. Polis gelene kadar kapıda bekledi.