GÜNCEL

Ölüme davetiye çıkardılar! Mültecilerin tehlikeli serinleme yöntemi

Samsun'da Nisan ayının son günlerinde hava sıcaklığının 20 dereceyi aşmasıyla mülteciler serinlemek için tehlikeli yöntemlere başvurdu. Mültecilerin köprüden denize atlayarak tehlikeli şekilde serinlemesi kameralara yansıdı.

SAMSUN’da günlerdir etkisini sürdüren sıcak havayı fırsata çeviren vatandaşlar soluğu sahilde aldı. Hava sıcaklığının giderek arttığı ve deniz suyu sıcaklığının yükseldiği Samsun’da yaşayan mülteciler tehlikeli serinleme yöntemine başvurdu.

Dolgu alanı olan ve kaya parçalarının bulunduğu Samsun sahilinde mülteciler, metrelerce yükseklikteki köprüden sırayla suya atladı. Yaklaşık yarım saat boyunca tehlikeli gösteriler yaparak suyun içerisinde kalan mültecileri vatandaşlar ise meraklı gözlerle seyretti.

İşte mültecilerin ölüme davetiye çıkardığı o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar