Olaylı ayrılmışlardı! Aslı Enver Murat Boz'la evleniyor mu?

Yaşadıkları 2.5 yıllık aşkın ardından olaylı bir şekilde ayrılan bir dönemin gözde çifti Murat Boz'la Aslı Enver hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Fısıltı gazetesinde konuşulanlara göre Murat Boz'un Aslı Enver'e evlilik teklifi ettiği Enver'in bu teklif karşısında çok şaşırdığı iddia edildi.

Olaylı ayrılmışlardı! Aslı Enver Murat Boz'la evleniyor mu?  - Sayfa 1

Murat Boz Aslı Enver cephesinde hareketlilik var. Dedikodu sokağında konuşulanlara göre, şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Aslı Enver'in yeniden bir araya gelecek. Hatta öyle ki konuşulanlar arasında Boz'un Aslı Enver'e evlilik teklifinde bulunacağı iddiası bile var. Boz’un son bir aydır Aslı Enver’le barışmak için yoğun çaba harcadığı yönünde bir takım söylentiler de ortaya atılınca bu iddianın kuvvetle muhtemel olabileceğini düşünüyoruz.

Olaylı ayrılmışlardı! Aslı Enver Murat Boz'la evleniyor mu?  - Sayfa 2

İki buçuk yıl birlikte olduğu eski sevgilisi Murat Boz’dan gelen bu sürpriz teklif karşısında çok şaşıran Aslı Enver’in teklife soğuk bakmadığı ancak bir süre için düşünmek istediği iddia edildi. Bir süredir magazin kulislerinin en çok konuşulan isimlerinden olan Murat Boz ve Aslı Enver’den ne barışma ne de evlilik söylentilerine henüz bir yanıt vermedi.

Olaylı ayrılmışlardı! Aslı Enver Murat Boz'la evleniyor mu?  - Sayfa 3

Murat Boz ile Aslı Enver’in iki buçuk yıllık aşkı dört ay önce bitmişti.

Olaylı ayrılmışlardı! Aslı Enver Murat Boz'la evleniyor mu?  - Sayfa 4

MURAT BOZ ASLI ENVER ÇİFTİ NEDEN AYRILDI: Murat Boz, Aslı Enver ile Kardeşim Benim filminin setinde tanışmıştı. O dönem Hadise ile aşk yaşadığı konuşulan ünlü şarkıcı sürpriz bir paylaşım yaparak Aslı Enver ile birlikteliğini bu fotoğrafla duyurmuştu. Türkiye bu ikiliyi birbirine çok yakıştırdı.