Olay kadın Süreyya Yalçın bu sefer de 'zengin gözlükleriyle' gündem oldu!

Olay kadın Süreyya Yalçın bu sefer de 'zengin gözlükleriyle' gündem oldu!

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın hayat tarzıyla artık 'olay kadın' olarak anılıyor. Yaşadığı lüks hayatıyla dikkatlari hep üzerinde tutan Yalçın, giydikleriyle de gündemi belirliyor. Sosyetik ikoncan bu sefer de gözlükleriyle manşet oldu.

Olay kadın Süreyya Yalçın bu sefer de 'zengin gözlükleriyle' gündem oldu! - Sayfa 1

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın attığı her adım, paylaştığı her fotoğraf, söylediği her söz, giydiği her kıyafet gündem olmaya devam ediyor. Cemiyet'in renkli ismi bu seferde gözlükleriyle gündem olmayı başardı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yalçın'ın Swarovski taşlarla süslü güneş gözlükleri "zengin gözlükleri de böyle oluyor demek ki" dedirtti. Swarovski taşlarla süslü güneş gözlüğüyle kameralara poz veren Yalçın, tarzıyla bir ilke imza atmış oldu.

Olay kadın Süreyya Yalçın bu sefer de 'zengin gözlükleriyle' gündem oldu! - Sayfa 2

'ZENGİNİM AMA KERİZ DEĞİLİM': Öte yandan cömertliğiyle gazetelere manşet olan Yalçın gittiği mekanlarda dağıttığı yüksek bahşişlerle Bodrum’da esnafın yüzünü güldürüyordu. Bazı uyanık esnaflar Yalçın'ın bu iyi niyetini fırsata çevirmek istedi ancak ikoncan kurnaz esnafa dersini fena verdi. Sosyetik ikoncan, gittiği bir mekanda 3 soda için 250 lira hesap istenince “Zenginim ama keriz değilim” diyerek işletmecileri azarlamış, hesabı ödemeden mekanı terk etmişti.

Olay kadın Süreyya Yalçın bu sefer de 'zengin gözlükleriyle' gündem oldu! - Sayfa 3

SWAROVKİ 'CADI TIRNAKLARI' DA GÜNDEM OLMUŞTU: Süreyya Yalçın işadamı eşi Ozan Baran'la Bodrum'da tatil yaparken el ele görüntülenmişti. Yalçın'ın swarovski taşlarla süslenmiş 'cadı tırnakları' da magazin gündeminde oldukça geniş yer bulmuştu.