BIST 1.549
DOLAR 7,33
EURO 8,86
ALTIN 406,95

Okan Kurt'tan silahı hakkında açıklama geldi! Benim silahım...

Demet Akalın'dan boşanan Okan Kurt geçtiğimiz günlerde kızı Hira ile görüşüp yakın bir dostuna misafirliğe gitmişti. Sosyal medya hesabından kızıyla paylaştığı fotoğrafta dikkat çeken silah, tepkilere neden olmuştu.

6.5 yıllık eşi Demet Akalın'dan geçtiğimiz eylül ayında boşanan Okan Kurt, dün gece kendisini eğlenceye verdi. Yeniköy'de bir mekanda arkadaş grubuyla efkar dağıtan Okan Kurt, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Boşanma sonrası Demet Akalın'ın ilk şehir dışı konserine birlikte gittikleri iddiası hakkında Okan Kurt, "Hayır, gitmedim" yanıtını verdi.

Mekan çıkışı sosyal medyada kızıyla birlikte çekindiği fotoğrafta, masanın üzerinde duran silah hakkında açıklama yapmayan Okan Kurt, bugün Instagramdan sessizliğini bozdu. Yapılan, "kızının yanında silahını masaya koyuyor" yorumlarına daha fazla susmayan Okan Kurt, olayı açıklığa kavuşturdu.

Silahın fotoğrafını paylaşıp, "Değerli Dostlarım; Resimdeki oyuncak silah gündeme gelmiş ve sadece gülüyorum, bir o kadar da üzülüyorum. Kızımla beraber gittiğimiz değerli dostum Nihat Bey ve Selin Hanım'ın oğulları Kuzey'imizin oyuncak tabancası sanki benim silahımmış gibi konuşuluyormuş.

Aslında açıklama yapmak veya çok bu tarz konulara girmeyi düşünmüyordum fakat buna bir açıklama getirmek zorundayım. Öncelikle hangi Baba 4 yaşındaki kızına, yavrusuna silahını gösterecek yapıdadır? Ayrıca misafirliğe gittiğim bir evde silahı sehpanın üstüne hangi zihniyet koyar?