BIST 1.212
DOLAR 7,81
EURO 9,27
ALTIN 482,95

Okan Kurt'dan olay sözler! Söylemezsem Olmaz yapımcısı tehdit etmiş

Kanal D'deki Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk olan Okan Kurt, Beyaz TV muhabiri ile yaşadığı gergin anları anlatırken Söylemezsem Olmaz programı yapımcısı Bilal Özbilge'nin kendisini tehdit ettiğini de ilk kez açıkladı.

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programının muhabiri ile gergin anlar yaşayan Okan Kurt, Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına katılarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kurt, Söylemezsem Olmaz yapımcısı Bilal Özbilge'nin kendisini tehdit ettiğini de ilk kez açıkladı.

Ece Erken ve Bircan Bali'nin sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programının önceki gün ekrana gelen bölümünde yakın zamanda ayrıldığı eşi Demet Akalın'la tekrar barışan Okan Kurt'un "Almanya'da bir kadından sürekli para istediğini ve Demet Akalın'la evliliğinin mantık evliliği" olduğu, hatta Kurt'un Akalın'ı aldattığı iması ekrana geldi.

"Yarışma programının çekimine gittim. Biz oraya ailelerin yarıştığı bir programa gittik ve saçma sapan haberle geldiler. 7 yıldır eşimle beraber olduğumuz sürece canlı yayına katılmıyorum. Eşimin yaptığı işten dolayı sağda solda kapıda bizi bekleyen arkadaşlarımızı her gördüğümde insan gibi değer veriyorum...