BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Okan Kurt Demet Akalın'ın en yakınına saldırdı "Siz benim paramı mı yiyeceksiniz?"

Demet Akalın ile haciz şokundan sonra 6,5 yıllık evliliğini noktalayan Okan Kurt, organizatör Halil Yıldırım'ı yumrukladı. Akalın'ın işlerini yapan Halil Yıldırım'la bir mekanda karşı karşıya gelen Okan Kurt kendini tutamayıp Yıldırım'a dayak attı.

Boşanma sürecinin ardından haciz işlerini yavaş yavaş yoluna koymaya çalışan Okan Kurt, sosyal medya hesabından iki gün önce paylaştığı bir fotoğrafın altına "Başlamak bitirmenin yarısıdır" yazınca, sevenlerine yeniden ayağa kalkmaya çalıştığının mesajını vermiş, bu fotoğrafın altına destek mesajları yağmıştı.

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında ise bugün bomba bir haber yapıldı. Demet Akalın'ın organizatörlüğünü yapan Halil Yıldırım'ın, boşanma sürecinin ardından Okan Kurt'la arası bozulmuştu. Bir dönem Okan Kurt'un da işlerini yapan Halil Yıldırım geçtiğimiz hafta sonu bir mekanda Okan Kurt'tan dayak yediği haberi, sunucu Bircan Bali tarafından ortaya atıldı.

Söylemezsem Olmaz'ın sunucularından Bircan Bali, kendisini, Okan Kurt'la aynı mekanda bulunduğu bir arkadaşının aradığını ve ünlüler tarafından tanınan bir isim olan Halil Yıldırım'ın, Okan Kurt tarafından dövüldüğünü söyledi.

SİZ BENİM PARAMI MI YİYECEKSİNİZ? Arkadaşına emin olup olmadığını soran Bali, bar tarafına giden ikilinin ağza alınmayacak küfürlerle kavga ettiğini anlatırken, Okan Kurt'un "Siz benim paramı mı yiyeceksiniz..." cümlesini kurduğunu da söyledi.